Vakıfbank Anında 50 Bin TL. Kredi Başvurusu (Gelir Belgesiz)

Vakıfbank Anında 50 Bin TL. Kredi Başvurusu (Gelir Belgesiz)

Rakipsiz Kredi Kampanyası 2021 Vakıfbank’tan büyük takdir topladı! Vakıfbank 50 Bin TL. Kredi Başvurusu SMS ile başvurabilirsiniz Vakıfbank’tan benzeri görülmemiş bir kredi kampanyası. Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın değişmesinden sonra birçok bankanın kredi vermediği ortaya çıktı. Vakıfbank Anında 50 Bin TL. Kredi Başvurusu (Gelir Belgesiz) Vakıfbank kredi Başvurusu Sorgulama Vakıfbank kredi başvurusu TC ile kredi başvurusu SMS ile Kredi başvurusu detayları haberimizde..

Vakıfbank Gelir Belgesiz 50 Bin TL. Kredi Başvurusu

Vakıfbank, yeni kredi kampanyası kapsamında 36 aylık artışlarla cazip faiz oranları sundu. Öncelikle  esnek bir ödeme planı ile kapsayan bir kredi kampanyası gerçekleştirildi. Vakıfbank’ın ihtiyaç kredisi, özel sektör, memur veya emeklilerin ayrılmasına gerek kalmadan SMS ile şubeye gerek kalmadan başvuru yapabiliyor. Vakıfbank’tan yeni bir kredi programı açıklandı ve tüm gereksinimleri karşılıyor. Vakıfbank 50 Bin TL. Kredi Başvurusu Vakıfbank’ın 36 ay cazip faiz oranına sahip yeni kredi programı bu zor zamanlarda oldukça popüler. Detaylar.

SMS ile Gelir Belgesiz Kredi Vakıfbank

Bankaların son 48 saat içinde herhangi bir kredi vermediği sık sık bildirilmektedir. Vakıfbank, çok itibarlı vatandaşlar için bile kredi olmadığı dedikodularında fiilen yenilendi. “Şubeye gitmeden SMS ile kredi veriyoruz” kampanyasını duyurdu. Vakıfbank 50 Bin TL. Kredi Başvurusu Vakıfbank’tan çok ilginç teklifleri sizler için bir araya getirdik. Diğer bankalardan da benzer kredi ürünleri bekleniyor.

Vakıfbank 50 Bin TL. Kredi SMS

Vakıfbank, pandemi anında şubeye gitmeden tüm belgeleri e-posta yoluyla okuyup onaylayarak tüketici kredisi kampanyası başlattı. İşte SMS Vakıfbank kredisi almanın yolu;

Yeni kredi kampanyasından 5724 yazıp Vakıfbank, KREDİ TC Kimlik numarası ve maaşı seçerek yararlanabilirsiniz.
KREDİ TC Kimlik No 10000 TL 5724’e SMS göndermeniz durumunda Vakıfbank ne kadar kredi kullanabileceğinizi size bildirecektir.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredinin Özellikleri

Vakıfbank, kredinin ihracını ve derhal onayını ilan eden tek cazip teklif değil. Vakıfbank kredi kampanyasının özellikleri;

  • Aylık eşit ödeme
  • Taksit ödemesinde artış
  • Taksit ödemelerinde azalma
  • 3 ay düşük faizli kredi
  • 3 aydan fazla para yatırın
  • Son taksitin balon ödemeli 
  • Değişken ödemelerle geri ödeme mümkün

Vakıfbank SMS Kredisi 50.000 TL Kredi

Vakıfbank, yeni bir kredi kampanyası ile dev departmanlarda 20.000 TL olan SMS kredi başvuru hacmini 50.000 TL’ye çıkardığını duyurdu. Vakıfbank’tan SMS ile anında 50.000 TL kredi alabilirsiniz. Ocak, Şubat ve Mart aylarında ilk taksitini ödemeden Şubat ayında ödeyebileceğiniz yeni Vakıfbank kredisi rekor kırdı.

Kredi Limitleri Vade Aralığı Faiz oranı Kredi Tahsis Ücreti
3.000-125.000 TL 03-36 Ay %1.59 % 0.5+BSMV
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.