Tiktok Hediye Fiyatları 2021 TikTok Puan Hesaplama

Tiktok Hediye Fiyatları 2021 TikTok Puan Hesaplama

TikTok hediye fiyatları 2021, Tiktok 1 hediye Puanı Kaç TL, TikTok hediye Fiyatları ayıcık, tiktok’ta en pahali hediye, TikTok en pahalı hediye, tiktok’ta ayıcık kaç tl, tiktok’ta unicorn ne kadar, Tiktok spor araba ne kadar, TikTok en pahalı hediye, Tiktok para yağmuru ne kadar, tiktok’ta en pahali hediye, Tiktok 1000 hediye Puanı Kaç TL, Tiktok Ayıcık kaç TL gibi konular hakkında tiktok kullanıcılarına TikTok Hediye Fiyatları 2021 Tiktok Hediye Puanı Hesaplama başlıklı yazımızdan bilgiler vereceğiz.

TikTok Hediye Fiyatları 2021 Tiktok Hediye Puanı Hesaplama

Dünyanın en etkileyici uygulamalarından biri olan Tik Tok uygulaması, kullanıcılara hediye puanları da sunuyor. Tik Tok hesabı olan ve video paylaşan kişiler, takipçilerinden aldıkları puanları paraya çevirerek para kazanabilirler. Tik Tok uygulaması, kullanıcıların eğlendiği ve para kazandığı uygulamalardan biridir. Tik Tok’ta para kazanmak için bir hesabınızın olması, o hesaptan video paylaşmanız ve abonelerden bonus puan almanız gerekir. Bir Tik Tok kullanıcısı ne kadar çok puana sahipse, o kadar çok para kazanacaktır.

Tiktok Hediye Fiyatları Ne Kadar? 2021

TikTok hediye puanlarını ve TikTok hediyelerinin fiyatı için yaptığımız hesaplama içeriğimizin devamında yer almaktadır. Popüler hesapların ne kadar para kazandığını öğrenmek için bu listeyi kullanabilirsiniz.

Böylece TikTok, hediyelerin %60’ını düşüyor. TikTok bağışın %60’ını kendisi için alır ve geri kalanını çıkartma hediyesini kazanan hesaba aktarır.

Tiktok Hediye Fiyatları 2021

TikTok hediye fiyat listesinde alış fiyatı ve satış fiyatı eksi Türk Lirası olarak gösterilir. İndirimli para iadeleri yüzde farkını yansıtacağından, jeton şeklinde toplanan hediye çıkartmalarının değeri gösterilir. İşte TikTok hediye puanlarının bir listesi yazımızın devamında…

Bunlar aynı biletler veya değerlerdir ve çıkartma hediyeleri doğrudan TikTok hesabınıza aktarılmaz. Hediyeler duvarda, cüzdan alanında saklanır.

Tiktok Hediye Puanı Kaç TL?

Buraya bakarsanız, tutar 10.000’e ulaştığında TikTok ödeme yöntemlerini kullanarak bağış ve hediyeleri nakit hesabınıza aktarabilirsiniz. Para Hesaplama TikTok Hediye Puanları ve TikTok Hediye Listesi bu şekilde hesaplanır ve farklı TL tutarları alacaklandırılmamalıdır.

TikTok Jeton Fiyatları Ne Kadar?

Tiktok’un büyük hayran kitlelerine sahip olan kullanıcıları canlı yayınlarda ciddi bağış toplayabiliyor. Ancak bağış sistemi doğrudan Türk Lirası üzerinden yapılmamaktadır. Birine hediye vermek istiyorsanız, önce jeton satın almanız gerekir. Bu jetonların fiyatı aşağıdaki gibidir:

 • 100 jeton – 7 Türk Lirası
 • 500 jeton – 35 Türk Lirası
 • 1500 jeton – 135 Türk Lirası
 • 5000 jeton – 350 Türk Lirası
 • 7000 jeton – 685 Türk Lirası

Bir Tiktok kullanıcısına hediye vermeden önce, size en uygun jeton paketlerinden birini satın almanız gerekir. Tiktok Hediye Fiyatları İstediğiniz kadar jeton satın alabilirsiniz ve jeton aldıkça jeton fiyatları size özel olarak düşebilmekte.

Tiktok Hediye Puanı Hesaplama 2021

TikTok uygulaması üzerinden birçok hediye gönderilebilir. Liste halinde yayınlanan hediyelerden gönderebilirsiniz. Bir TikTok kullanıcısının hediyeleri nakde çevirmek için en az 10.000 elmasa sahip olması gerekir. TikTok Hediye Puanlarını nasıl hesaplarım? Soru şu şekilde cevaplanabilir: TikTok Hediye Puanlarını hesaplamak için önce gönderilen hediyeleri görüntülemelisiniz. Her hediye türü farklı puanlar içerir. Tik Tok uygulaması, ücretsiz hizmetlerin yüzde 60‘ını kesmektedir.

TikTok kullanıcılarının uygulamada belirlenen sınırı aşması durumunda, hediye puanları uygulamada kayıtlı hesaplarına nakit olarak ödenecektir. TikTok kullanıcısı, uygulama hesabına yatırılan parayı banka hesabına dilediği zaman aktarma hakkına sahiptir.

Tiktok 1 Hediye Puanı Kaç TL

Tiktokta hediye puanı, jeton olarak ifade edilmektedir. Tiktok hediye puanı 0,96 kuruş üzerinden alınabilir. Bu nedenle kullanıcıların tiktok 1 hediye puanı için 0,96 ödemesi gerekir.

Tiktok Canlı Yayın Hediye Fiyatları

Tiktok hediye fiyatları nedir? Soru şu şekilde cevaplanabilir: Tik Tok kullanıcıları, platformda yayınlayabildikleri videoları istedikleri gibi yayınlama hakkına sahiptir. Yayınlanan videolara ek olarak, aboneler için bonus puanlar toplayabilirsiniz.

TikTok’taki her galibiyet belirli bir limitle sınırlandırılmıştır. Tiktok Hediye Fiyatları Puanlardaki artış hisse başına 100 ile 1000 arasında değişiyor. Canlı yayınlardan para kazanmak isteyen TikTok kullanıcılarının yayın başına en az 1000 abonesinin olması gerekir. Aboneler tarafından gönderilen hediyelerden ve 1000 veya daha fazla abonenin katıldığı şovlardan para kazanabilirsiniz.

Tiktok Canlı Yayın Açma

 • Tiktok uygulamasında ve hesabınızda oturum açın. Ekrandaki + simgesine basıyorsunuz.
 • Açılan sayfanın alt bölümünde Live ve video sekmesini göreceksiniz. Ekranı sola çektikten sonra canlı yayına sadece bir adımınız kalıyor.
 • Canlı yayınınız için bir konu başlığı belirledikten  sonra alt kısımda Canlı Akışı BAŞLAT düğmesini göreceksiniz. Üzerine tıklayarak canlı yayınınızı başlatabilirsiniz.

Bunu yaptığınızda, canlı akışa başlayabileceksiniz. Ancak, canlı yayına başlamadan önce kontrol etmeniz gereken birkaç şey var. Örneğin, kameranın açısını ayarlayın veya internetin çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

TikTok Canlı Yayına Başkası Nasıl Alınır?

CANLI YAYIN BAŞLAT butonuna bastıktan sonra 3’te geri sayım başlar. Tiktok Hediye Fiyatları Bu arada ekranın alt kısmında canlı yayın hakkında bilgilendirici yazılar görüntülenir. Bu yazıtların altında, ekranın sol alt köşesinde bir sonsuzluk simgesi belirecektir. Bu sembol, başka birini canlı yayına davet etmek için kullanılan bir simgedir. Konuk olarak canlı yayına davet ettiğiniz kişi davetinizi kabul ederse canlı yayına da katılabilir.

Tiktok’ta Canlı Yayın Nasıl İzlenir?

Bir Tiktok hesabınız varsa, canlı akışı izlemek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin.

 • Canlı akış profilinize gidin ve profil resminize tıklayın.
 • Profil fotoğraflarınızın etrafında pembe bir halka göreceksiniz. Tiktok videolarının canlı akışına tıklarsanız, canlı akışı izleyeceksiniz.

Tiktok’ta canlı yayın izlemek oldukça kolaydır.

Canlı Yayın Açarak Para Kazanma

Canlı performansınız izleyiciler tarafından beğenildiğinde, izleyiciler size hediyeler gönderecek ve siz tiktok kullanıcısı olarak para kazanacaksınız. Size gönderilen hediyeler cüzdanınızda elmas şeklinde birikecek ve elmasların dolar karşılığı cüzdanınızda görüntülenecektir. Bu parayı çektiğinizde cari dolar kuru TL’ye çevrilecek ve ödemeniz TL olarak yapılacaktır.

Bu sistem aynı zamanda hediye gönderme kısmına da sahiptir. Size hediye gönderen kişilerin jeton satın alması gerekir. Jeton satın aldıktan sonra, jeton karşılığında hediyeler seçer ve onları canlı olarak gönderir.

Bu sistemde biri ödüyor ve biri kazanıyor. Ancak bu ödeme zincirinde ödeme birimleri her aşamada değişmektedir.

 • Jetonlar TL karşılığında satın alınır. TL jetonlarının sayısı, dolar döviz kuruna bağlı olarak zaman zaman güncellenir.
 • Jeton karşılığında hediyeler alınır.
 • Alınan hediyeler elmasa dönüştürülür.
 • Elmaslar dolara çevrilir.
 • Birikmiş para Türk lirası olarak ödenecektir.

Tiktok Yüzük Ne Kadar?

300 Tiktok jetonu karşılığında yüzük alabilirsiniz. Değeri 28 Türk Lirasıdır. Hediye edilen kullanıcının hesabına 12 TL aktarılır.

Tiktok Ayıcık Kaç TL?

100 jetona TikTok’tan alınır. 12 TL fiyatındadır. 4,3 TL gönderilen kişiye verilmektedir.

Unicorn Tiktok Hediyesi

5000 tiktok jetonu ile alınır. 480 TL eder. 200 TL hediye puanı kazanan hesaba aktarılmaktadır.

Tiktok Gül Kaç TL?

Gül canlı yayınlarda atılan en çok hediyelerden biridir. Fiyatının az olması bu kadar kullanılmasının temel nedenlerindedir. Tiktok gül fiyatı 0,25₺ denk geliyor. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 0.10₺ olarak gider. Bunun nedeni %60’lık bir kesintidir.

Tiktok Asa Fiyatı Kaç TL?

Asa, jeton olarak 150 jetondur. Fiyatı 17₺ olarak biliniyor. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 7₺ olarak gidiyor.

TikTok Öpücük Kaç TL?

Öpücük Fiyatı, 17₺ gelir. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 7₺ kazanabilir. Jeton olarak 150 jeton hesabınızdan eksilir.

TikTok Nazar Boncuğu Hediyesi Ne Kadar?

Nazar boncuğu, 5 jetondur. Hediyeyi satın alanın hesabından 5 jeton eksilir. Yaklaşık fiyatı 0.48₺ denk geliyor. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 0.20₺ olarak gider.

Tiktok 100k Hediye Puanı Kaç TL

Tiktok 100K hediye puanı kaç TL sorusuna geçmeden önce dilerseniz Tiktok hediye puanı hesaplamanın nasıl olacağından bahsedelim. Tiktok 1 hediye puanı için kullanıcısına 0,96 kuruş üzerinden satışını yapmaktadır. Ancak Tiktok kullanıcısının kazandığı hediye puanlarının %60’ı kesilerek kullanıcının hesabına aktarılmaktadır. Dolayısıyla Tiktok 100k Hediye Puanı hesaplaması şu şekilde olacaktır.

 • 100k* 0,96 = 96.000 TL
 • 96.000* %60 = 57.600
 • 96.000- 57.600 = 38 bin 400 lira edecektir.

Tiktok 1k Hediye Puanı Kaç TL

Yukarıdaki hesaplamadan hareketle; 1k hediye puanı için Tiktok kulllanıcısı 960 tl ödeme yapmaktadır. 960 lira ödemenin %60’ı Tiktok tarafından kesilir. Bu sebeple kullanıcının hesabına Tiktok, 384 lirayı hesabına aktarır.

TikTok Lale Fiyatı Nedir?

Hediye edenin hesabından 200 jeton eksiliyor ve yaklaşık fiyatı 23₺ oluyor. Hediyeyi alana 10₺ olarak gider.

TikTok Oud Hediyesi Ne Kadar?

Hediye edenin hesabından 300 jeton eksiliyor ve yaklaşık fiyatı 36₺ oluyor. Hediyeyi alana 15₺ olarak gider.

Tiktok Yat Fiyatı Kaç TL?

Diğer hediyelerden biraz daha maliyeti olan yat, jeton olarak 7499 jetondur. Yat hediyesini satın alana 850₺ olarak hesabından çıkar. Hediyeyi gönderdiğiniz kişiye 350₺ olarak hesabında gözükür.

Tiktok Altın Spor Araba Fiyatı?

En pahalı tiktok hediyesi olan Altın Spor Araba, jeton olarak 29.999 jetona eş geliyor. Hediye eden kişiye toplam maliyeti 3200₺ geliyor. Hediyeyi alan kişiye hesabında 1300₺ olarak görebilir. Ayrıca bu hediye çok nadir yapılır.

Tiktokta En Pahalı Hediye

 • Spor Araba
 • Para Yağmuru
 • Yat
 • Görkemli Şato
 • Unicorn

Tiktok Hangi Hediye Kaç Para? 

Kullanıcılar TikTok’un bağış özelliğini kullanarak videolarına veya canlı yayınlarına çıkartma ekler. Bu etiketleri tıklayan kişiler bağış sayfalarına yönlendirilecek. Sayfada görünen ekranda isteğe bağlı olarak bağış yapılacak kuruluşlar seçilip aktarılabilmektedir. Tiktok hediye puanları hesaplanırken Tik-Tok hediye fiyatları gerçek değerlerdir.

TikTok Hediye Kutusu

Madeni paraları aldıktan sonra hediye alabilirsiniz. Hediye göndermek için videonun altındaki “Hediye Kutusu” butonuna tıklayabilirsiniz. Hediye kutusunu gönderdikten sonra bakiyenizi kontrol etmek isterseniz, “Ayarlar ve Gizlilik” bölümündeki “Bakiye” seçeneğine tıklayarak bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.