İsimden Numara Bulma 2021 ÜCRETSİZ

İsimden Numara Bulma 2021 ÜCRETSİZ

Telefondaki yabancı numaralardan rahatsızsanız, arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız ve arayan numaranın hangi şebekeye ait olduğunu, hat sahibinin adı ve soyadını öğrenmek istiyorsanız, artık kolayca ulaşabilirsiniz. cep telefonu numaralarının sahipleri. ev ve iş numaraları dahil olmak üzere, telefon adı arama uygulamaları sayesinde, cep telefonları üzerinden arama kaydı, numarayla isim talebi, sizi Vodafone şebekesinden arayan Türk Telekom Turkcell,  Bilinmeyen isimden numara bulma ile ilgili tüm ayrıntılara sahibiz. Bu nedenle, bu makale bir kişinin telefon numarasına ad ve soyadına göre nasıl erişileceğini açıklamaktadır. Tamamen ücretsiz olan “isimden numara bulma” yöntemiyle, ihtiyacınız olan bilgilere kolay ve ücretsiz erişebilirsiniz. Türk Telekom, Vodafone veya Turkcell olsun, adını ve soyadını bildiğiniz birinin telefon numarasını nasıl alabileceğimize bir bakalım.

İsimden Numara Bulma 2021

İsme göre numara bulma yöntemi artık çok basit! Ücret karşılığında adı olan bir telefon numarası bulmak artık daha kolay. Ülkemizde 11880 sayısı televizyonda sorgulanmaktadır vb. İlanlara şahit oldunuz. Aslında bu reklamlar bir süreliğine herkesi rahatsız etti 🙂 Fakat uygulama o kadar iyi çalışıyor ki isminizi verdiğiniz kişinin telefon numarasına izin verirseniz kolayca erişebilirsiniz. Tüm operatörlerden dakikada 168 kr sabit ücret ödeyerek, ülkemizde yaşayanlar dahil olmak üzere, Kıbrıs’ta ve yurtdışında ülkemizde yaşayan insan sayısını öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom İsimden Numara Sorgulama

Türk Telekom, isim ve numarayı öğrenmek istediğinizde telekomünikasyon operatörleri arasında en rahat ve kolay olan hizmeti sunuyor. Türk Telekom’un Beyaz Sayfalar adlı bir uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulama ile telefon numarasını bulmak istediğiniz kişinin telefon numarasına adını ve soyadını, şehrini ve bölgesini sisteme girerek kolayca erişebilirsiniz. Ayrıca, Türk telekom’un Beyaz sayfalar uygulaması tamamen ücretsizdir.

İsimden Numara Bulma

İsimden Numara Bulma

Ancak beyaz sayfalar üzerinden aradığınız kişi ile iletişime geçebilmek, yani bu uygulamadan telefon numarasını öğrenmek için bu kişinin telefon numarasının TTREHBER’de sorulara açık olması gerekmektedir.
Aksi takdirde tüm bilgileri doğru doldursanız bile aradığınız kişinin telefon numarasına ulaşamayacaksınız.

Vodafone İsimden Numara Bulma

Hem Vodafone hem de Türk Telekom, müşterilere adı olan bir telefon hattı sağlamaktadır. Maalesef bu hizmet Türk Telekom’da olduğu gibi ücretsiz değildir. İsmin Vodafone telefon numarası için talep hizmeti ücretlidir. Vodafone Hattının sahibi ve ismini bildiğiniz kişinin telefon numarasını öğrenmek istiyorsanız, 118 42‘yi arayarak ve sadece servis personeline soyad ve ad bilgilerini vererek telefon numarasını kolayca arayabilirsiniz.

İsimden Numara Bulma

İsimden Numara Bulma

Ancak, bu görüşme sırasında faturalandırılacaksınız. Vodafone’un isim ve numara talep hizmeti dakika başına 1,25 TL ücret karşılığında hizmet veriyor.

Turkcell İsimden Numara Öğrenme

Diğer operatörler Vodafone ve Türk Telekom gibi Turkcell de isim ve numara sorgulama hizmeti sunuyor. Turkcell operatörü, sadece Turkcell hattı olan kişilerin telefon numaralarını alabilir. İsmini bildiğiniz ancak numarası bilinmeyen birinin telefon numarasını bulmak için Turkcell’de 11832’yi aramanız gerekmektedir. Turkcell’in isim talep hizmeti de Vodafone gibi ücretli bir hizmettir.

İsimden Numara Bulma

İsimden Numara Bulma

Turkcell İsim Talep Servisi dakikada 4,99 liraya hizmet vermektedir. Bu hizmet üzerinden Türk Telekom gibi hizmetleri alabilmek için bir kişinin Turkcell rehber sistemine kayıtlı olması ve sorgulamaya açık olması gerekmektedir. Aksi takdirde aradığınız kişinin telefon numarasına erişemezsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.